Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Służymy fachową poradą i wsparciem technicznym. Zadając pytanie prosimy o podanie ilości zużywanej wody oraz analizy fizykochemicznej i/lub bakteriologicznej.

Projektowanie

Projektowanie i dobór urządzeń do uzdatniania wody z ujęć własnych odbywa się na podstawie analizy fizykochemicznej i bakteriologicznej, a w przypadku zastosowań profesjonalnych analizy fizykochemicznej z bilansem jonowym. Dotyczy to także ujęć wody z wodociągów lokalnych gdzie często są przekraczane parametry określone przez normy. Wyjątek stanowią ujęcia w dużych miastach, z wodą chlorowaną, gdzie parametry wody są w miarę stałe. Nasza dewiza w projektowaniu to ” najniższe koszty-najwyższa jakość”

Dostawa i montaż

Kompletacja dostaw przy wykorzystaniu urządzeń typowych nie przekracza 3 dni, w przypadku stacji nietypowych lub b. dużych termin dostawy nie przekracza 8 tygodni. Montaż wykonywany jest przez wyspecjalizowaną ekipę firmową.

Serwis

Firma posiada własny autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wyspecjalizowaną ekipę montażową. Doświadczenie zebrane przez siedemnaście lat działalności pozwala nam montować i serwisować większość występujących w Polsce urządzeń i filtrów.

Kontakt

"OKTAGON AQUA" Sp. z o.o.
FILTRY I SYSTEMY DO UZDATNIANIA WODY

03-823 Warszawa
ul. Grochowska 335

tel/fax (022) 810-52-91
mob. 505-004-701

e-mail: info@filtrowaniewody.pl