Aparaty odwróconej osmozy OKPURO5

Kod produktu: OKPURO5

Zastosowanie

Aparaty odwróconej osmozy są wygodnym źródłem pozyskiwania doskonałej jakości wody dla celów spożywczych bezpośrednio w domu jak i w biurze. Gwarantują uzyskanie wody najwyższej jakości, gdyż usuwają 99% wszystkich zanieczyszczeń łącznie z mikrobiologicznymi. Woda po filtrze odwróconej osmozy jest ultra-czysta, zdejonizowana i zdemineralizowana. Ekologiczne aparaty odwróconej osmozy nie wymagają stosowania energii elektrycznej, gdyż napędzane są ciśnieniem wody z sieci wodociągowej.

Aparaty odwróconej osmozy zawierają zestaw filtrów wstępnych, membranę osmotyczną, zbiornik magazynujący wodę oraz wylewkę. Za membrana osmotyczną umieszczony jest filtr liniowy węglowy. Na życzenie klienta możliwe jest zamontowanie mineralizatora lub lampy sterylizującej UV. Cały zestaw jest bardzo praktyczny, gdyż mieści się w szafce podzlewozmywakowej, a otrzymywana woda jest najwyższej jakości. Zestaw wyposażony jest w chromową wylewkę, do czerpania wody uzdatnionej.

Aparat odwróconej osmozy OKPURO5 oczyszcza wodę w pięciu stopniach filtracyjnych:

  • filtr polipropylenowy − oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak piasek, pyły, osady, rdza, itp.;
  • filtr polipropylenowy 5 mikronów − oczyszcza wodę z najdrobniejszych zanieczyszczeń mechanicznych;
  • filtr węglowy − oczyszcza wodę z chloru, związków wielopierścieniowych, usuwa nieprzyjemny smak, zapach i barwę wody;
  • membrana osmotyczna − na tym etapie pozyskiwana jest woda o najwyższej jakości, usuwa azotany, metale ciężkie, benzen, pierwiastki promieniotwórcze, fenole, bakterie i wirusy;
  • końcowy filtr węglowy − usuwa gazy i substancje lotne, które mogą przedostać się przez membranę osmotyczną.

W ofercie handlowej dostępne są:

  • aparaty odwróconej osmozy firmy Puricom oraz składane z części;
  • wylewki pojedyncze i podwójne, zwykłe oraz ceramiczne;
  • membrany Filmtec lub CMS.

Schemat połączeniowy

Wymiary urządzenia

OsmozaJednostkiAB
OKPURO5[mm]440410
OKPURO6510410

UWAGA: Na życzenie klienta jest możliwość złożenia każdej kombinacji urządzeń aparatu odwróconej osmozy, dołożenie lampy sterylizującej UV lub pompy podnoszącej ciśnienie wody.
W standardowym aparacie odwróconej osmozy wykorzystano membranę o wydajności 50GPD (około 200 l/d), istnieje możliwość zamontowania membrany o wydajności 75GPD lub większej.

Przedstawione urządzenia są jedynie częścią pełnego asortymentu firmy